همیاری

در مجموعه کلینیک «قلب شما» تلاش ما بر این بوده و هست، که برای کمک به بهبود بیمار، امکانات تشخیصی، درمانی و آموزشی را همگام با تعاریف درست و به روز در دنیا فراهم‌کنیم تا بتوانیم در یک کار گروهی با همکاران خود، با دقت، وقت‌گذاری و پیگیری، خدمتی شایسته و آرامش‌بخش، به بیمار تقدیم‌کنیم.

ضمن اینکه امیدواریم این خواست درونی و تلاش ما، برای شما نیز آشکار بوده باشد و خدمات مناسب و رضایت‌بخشی را از این مجموعه درمانی دریافت‌کرده‌باشید، خوشحال می‌شویم که نکات و نظرات خود را چه از طریق گفتگو با پزشکان و همکاران دیگر، و چه از طریق سامانه تلگرام مجموعه (۰۹۱۰۱۵۵۶۲۹۶) و چه از راه بخش نظر دهی سایت با ما در میان‌بگذارید.

همچنین چنانچه شما از خدمات ارائه‌شده رضایت‌داشته‌اید، و تمایل‌داشتید که این امکان را برای بیماران کم‌توان به لحاظ اقتصادی نیز فراهم‌کنید و بخشی از هزینه‌های تشخیصی و درمانی آنها را عهده‌دار شوید، این امکان فراهم است که با تماس با پذیرش کلینیک، بیمار مورد نظر را معرفی‌کرده و هزینه‌ای را که مایل‌هستید عهده‌دار شوید اعلام‌بفرمایید تا برای بیمار مورد نظر، پذیرش با کسر آن هزینه انجام‌شود. همچنین در این راستا، بیست‌وپنج درصد کل هزینه‌های بیمار معرفی‌شده را نیز خود کلینیک عهده‌دار خواهدشد تا به این ترتیب بیماران کم‌توان به لحاظ اقتصادی نیز بتوانند از خدمات ارائه شده، بهره‌مند‌شوند.

 

با آرزوی سلامتی و کامیابی برای شما
کلینیک «قلب شما»